تاریخچه

تاریخچه

به نام هستی بخش، نقش آفرین

معرفی :

شرکت ابتکار توس با سه دهه تجربه و تخصص در امر مشاوره ، طراحی و ساخت انواع ماشین آلات صنعتی و فیلتر پرس در رابطه با صنایع آب و پساب ، شیمیایی ، معدنی ، دارویی ، غذایی و غیره از سال ۱۳۶۰ به عنوان اولین تولید کننده دستگاههای فیلتر پرس در ایران فعالیت خود را آغاز نموده و با کادری مجرب و دانش آموخته و با استفاده از مهندسین و متخصین در امر تولید و با اتکا به دانش ایرانی کوشیده تا سهمی هر چند کوچک در رفع نیازها و مشکلات صنایع مختلف ایفا نموده و با ساخت انواع فیلتررسها به صورت دستی ، نیمه اتوماتیک (PLC) و تجهیزات جانبی آنها نیاز کشور را از تولیدات خارجی بر طرف نماید.

شرکت ابتکار توس سازنده انواع فیلتر پرس

همچنین با عنایت و لطف پروردگار موفق به انجام پروژه های بی نظیر در زمینه فیلتراسیون مواد در سراسر این سرزمین پهناور شده است.

این شرکت می کوشد تا با سازمان دهی مناسب برای تولید با کیفیت و استاندارد محصولات خود گامی موثر در پیشبرد اهداف خود که همان رضایتمندی مشتریان گرامی می باشد را بردارد.

همچنین این شرکت دارای واحدهای ذیل به منظور ارائه خدمات بهتر به مشتریان محترم است.

– واحد تحقیق و توسعه
– واحد ارتباط با مشتری
– واحد طراحی
– واحد فنی
– آزمایشگاه
– واحد اداری
– واحد آموزشامید است با عنایت پروردگار بلند مرتبه بتوانیم راه پیشرفت و ترقی را در جهت ارائه خدمات هر چه بهتر به مشتریان و همانا خود کفایی صنعتی کشور فراهم سازیم.

شرکت ابتکار توس سازنده انواع فیلتر پرس

گروه صنعتی ابتکار توس متخصص در طراحی ، مشاوره و ساخت انواع سیستم های تصفیه و جداسازی مواد و بخصوص انواع فیلترپرس می باشد . این شرکت در تصفیه فاضلاب های شهری ، صنعتی و آبگیری لجن های صنایع مختلف همواره حضوری فعالانه داشته است .

اگر چه ابتکارتوس در شمال شرقی کشور عزیزمان واقع شده اما پروژه های متعددی را در سرتاسر ایران پهناور به انجام رسانیده است که این به تنهایی نشانگر توانمندی ، تولید با کیفیت و خدمات ارزنده این شرکت می باشد .

سی سال تلاش بی وقفه و کیفیت بی رقیب تولیدات ، ابتکارتوس را در بین معتبرترین سازندگان فیلترپرس در ایران قرار داده است که این مهم باعث گردیده تا نام ابتکارتوس همواره در کنار صنایع مختلف ، سبز بدرخشد .

شرکت ابتکار توس سازنده انواع فیلتر پرس

در طی سی سال تجربه و ساخت انواع فیلترپرسها به صورت دستی ، نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در اندازه های مختلف ، اینک این شرکت با مشارکت شرکت های خارجی در ایران توانائی ساخت فیلترپرسهای نواری (Belt Filter Press) را دارا می باشد ؛ که خود برگ زرینی است بر افتخاراتش .

شرکت ابتکار توس سازنده انواع فیلتر پرس

مشتریان ما مایلند تا محصولی را خریداری نمایند که علاوه بر کیفیت بالا و تولید داخل ، استانداردهای جهانی نیز در آن رعایت شده باشد و در حال حاضر ابتکارتوس با سابقه ای طولانی در امر فیلتراسیون و جداسازی مواد و با کادری مجرب و دانش آموخته با افتخار ، پاسخگوی نیاز های مشتریان و صنایع مختلف می باشد .