درباره ما

ابتکارتوس پایا

شرکت ابتکارتوس پایا در سال ۱۳۶۰ با هدف تأمین دستگاهها و تجهیزات جداسازی مواد جامد از مایع و همچنین دستگاههای فیلترپرس مورد نیاز صنایع مختلف ، در شهر مشهد مقدس تأسیس گردیده است.

اکنون پس از گذشت سه دهه حضور فعال در عرصه صنعت ، ابتکارتوس پایا به عنوان یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های سازنده دستگاههای فیلترپرس در سطح ایران مطرح می باشد .

این مجموعه با بهره گیری از دانش فنی و تجارب متخصصین و مهندسین مجرب و تکنولوژی پیشرفته دنیا و با مشارکت شرکتهای خارجی ، سعی بر آن داشته تا محصولات خود را که شامل فیلترپرسهای دستی ، نیمه اتوماتیک ، تمام اتوماتیک (PLC) و تجهیزات جانبی می باشد را با بالاترین کیفیت به مشتریان محترم عرضه نماید .

ابتکارتوس پایا هم اکنون آمادگی دارد تا کلیه مشکلات شما را در زمینه جداسازی مواد و سیستم های تصفیه اعم از پسابهای صنعتی ، شیمیایی ، داروئی ، غذائی ، معدنی و … با ارائه بهترین راهکار و در سریعترین زمان ممکن حل و فصل نماید .

شرکت ابتکارتوس پایا متخصص در طراحی ، مشاوره و ساخت انواع سیستم های تصفیه و جداسازی مواد و بخصوص انواع فیلترپرس می باشد . این شرکت در تصفیه فاضلاب های شهری ، صنعتی و آبگیری لجن های صنایع مختلف همواره حضوری فعالانه داشته است .

اگر چه ابتکارتوس پایا در شمال شرقی کشور عزیزمان واقع شده اما پروژه های متعددی را در سرتاسر ایران پهناور به انجام رسانیده است که این به تنهایی نشانگر توانمندی ، تولید با کیفیت و خدمات ارزنده این شرکت می باشد .

سی سال تلاش بی وقفه و کیفیت بی رقیب تولیدات ، ابتکارتوس پایا را در بین معتبرترین سازندگان فیلترپرس در ایران قرار داده است که این مهم باعث گردیده تا نام ابتکارتوس همواره در کنار صنایع مختلف ، سبز بدرخشد .

مشتریان ما مایلند تا محصولی را خریداری نمایند که علاوه بر کیفیت بالا و تولید داخل ، استانداردهای جهانی نیز در آن رعایت شده باشد و در حال حاضر ابتکارتوس پایا با سابقه ای طولانی در امر فیلتراسیون و جداسازی مواد و با کادری مجرب و دانش آموخته با افتخار ، پاسخگوی نیاز های مشتریان و صنایع مختلف می باشد .